Cyklodresy - potisk cyklodresů

Jak sestavit cyklodres

konfigurátor

Cyklodres
V levém sloupci nahoře zvolte délku rukávů a zipu cyklosdresu. Podle typu postavy vyberte typ střihu(hoby/profi) Vašeho cyklistického dresu. Přejděte k výběru velikosti dle uvedených rozměrů a zadejte počet kusů. Pak se přesuňte ke kreativní části. V barevném pruhu uprostřed strany zvolte záložku podle toho, jakou část cyklodresu chcete právě tvořit.

colorpickerPro změnu barvy cyklodresu klikněte na čtvereček vedle možnosti volby barev dané oblasti. Otevře se barevné spektrum. V pravém svislém proužku kliknutím změňte požadovanou barvu navrhovaného cyklodresu. Pro změnu odstínu přejděte do levého čverce a klikejte v tomto prostoru dle libosti. Na náhledu můžete pozorovat okamžitou změnu vyráběného cyklodresu. Kromě barvy a motivu můžete zvolit I pozadí a text vč. barvy.

Cyklokalhoty
Náhled cyklistických kalhot se objeví, když zadáte do políčka zvolené velikosti počet kusů. Vzhled cyklistických kalhot je generován automaticky, v návaznosti na návrh cyklistického dresu. Pokud byste však rádi jiný design kalhot, napište nám.

V případě, že máte vlastní grafický návrh, neváhejte nás kontaktovat a my pro vás výrobu dresu rádi zajistíme.